Zakres działalności

Podstawowym zakresem działalności firmy jest techniczna obsługa krajowych i międzynarodowych konferencji, kongresów, sympozjów, szkoleń, zjazdów, spotkań biznesowych, jak również wynajem sprzętu technicznego, niezbędnego do sprawnej obsługi takich realizacji.

Firma powstała w kwietniu 2000 roku.
Już po pierwszym roku funkcjonowania - wielkim zaangażowaniem, rzetelnością i sumiennością w realizowaniu każdego powierzonego zlecenia firma POL-KONGRES PROJEKT osiągnęła pozycję mocnego lidera na rynku usług konferencyjnych.

Kolejne lata niosły za sobą pasmo kolejnych sukcesów - znaczny przyrost zleceń od nowych klientów, chętnie powracający "stali" klienci i coraz ambitniejsze realizacje - o większych wymaganiach techniczno - organizacyjnych oraz o dużym znaczeniu prestiżowym.

WŁAŚCICIELEM FIRMY JEST Jarosław Stróż

POL-KONGRES PROJEKT obecnie

Obecnie firmę POL-KONGRES PROJEKT można uznać za jedną z najbardziej doświadczonych firm w Polsce, oferujących techniczną obsługę imprez.

Firma jest ukierunkowana na obsługę zleceń dla klientów instytucjonalnych, nie obsługujemy klientów indywidualnych.

Zleceniodawca może liczyć na profesjonalną obsługę, poczynając od niewielkich zleceń, np. wypożyczenie rzutnika multimedialnego czy mikrofonu (także z dowozem do miejsca wydarzenia i podłączeniem, jeśli sytuacja tego wymaga), a kończąc na kompleksowej obsłudze wielkich konferencji, imprez rządowych i międzypaństwowych nie tylko w kraju, ale także za granicą.

POL-KONGRES PROJEKT nie dysponuje własnymi salami konferencyjnymi, ale służy klientom ogromnym doświadczeniem i pomocą we wskazaniu najodpowiedniejszego miejsca do przeprowadzenia planowanego przedsięwzięcia.

POL-KONGRES PROJEK gwarantuje indywidualne podejście do każdej realizacji, fachowe porady techniczne oraz niskie ceny usług przy ich bardzo wysokiej jakości.

Wszelkie realizacje są oparte wyłącznie o sprzęt renomowanych producentów światowych i sprawdzone rozwiązania techniczne, również autorskie.

Podstawowym kryterium zadowolenia klienta po zrealizowanej usłudze jest JAKOŚĆ wykonania tej usługi.

2000
ROK ZAŁOŻENIA
2000
ZADOWOLENI KLIENCI
190
FIRMA WSPÓŁPRACUJE Z NAMI
1
BIURA
21
CZŁONKOWIE DRUŻYNY
750
UKOŃCZONE PROJEKTY

Nasi klienci

Klienci, którzy byli obsługiwani przez naszą firme zapewne potwierdzą, że domeną jej działań są sumienność, fachowość i rzetelność w realizacji przyjętych zleceń.

Współpracujemy

Firma POL-KONGRES PROJEKT współpracuje z godnymi zaufania firmami cateringowymi, scenograficznymi, agencjami eventowymi i PR oraz innymi sprawdzonymi firmami usługowymi, gwarantując naszym Zleceniodawcom kompleksowość usług i realizowanie ich na możliwie najwyższym poziomie.